Sleuteldragersborrel 2023

Op dinsdag 7 februari 2023 hebben onze Prins Porcus LI en zijn Adjudant een bezoek gebracht aan de Sleuteldragersborrel in het Provinciehuis van ‘s-Hertogenbosch.
Talloze prinsen Carnaval zochten elkaar dinsdagavond op voor een feestelijk onderonsje. Ze kwamen op uitnodiging van Commissaris van de Koning, Ida Adema, naar de Sleuteldragersborrel, als opwarmertje voor het echte carnavalsfeest.
Tijdens de Sleuteldragersborrel kregen onze Hoogheden een mooie mededeling. In 2020 heeft onze Voorzitter, Esther Kaales, een unieke uitnodiging gestuurd om de Commissaris van de Koning uit te nodigen voor een evenement tijdens Carnaval in Krullendonk.
Wij zijn mega trots om te kunnen meedelen dat volgend jaar in 2024, de Commissaris van de Koning, Ida Adema, samen met de Voorzitter van de Brabantse Carnavalsfederatie, een bezoek gaan brengen aan Krullendonk. Ze gaan het evenement “de Sleuteloverdracht” bijwonen.
